|
Towarzystwo Miłośników Bytomia już po raz kolejny będzie promować prace dotyczące Bytomia.
Nasze miasto oraz jego liczne problemy z zakresu historii, psychologii,
socjologii, kultury i sztuki, architektury i zabytków oraz oświaty,
zasługują na przedstawienie.
W kolejnej edycji zapraszamy doktorów, magistrów i licencjatów z lat
akademickich: 2019/2020, 2020/2021,2021/2022 do przedstawienia swoich prac.
Towarzystwo zastrzega sobie możliwość wyboru prac do promocji.
Prace prosimy dostarczyć do Biura Towarzystwa Miłośników Bytomia przy ul.
Powstańców Warszawskich 15 dom.4 w Bytomiu, w terminie do końca stycznia
2023 roku.
|